Obróbka skrawaniem - Wrocław

obróbka skrawaniem we wroclawiu

Frezowanie, szlifowanie i toczenie CNC, produkcja części i maszyn czy szeroko rozumiana obróbka skrawaniemWrocław to miasto, w którym możesz skorzystać z profesjonalnych usług oferowanych przez Zakład Mechaniczny Gekert. Bogate doświadczenie i rzetelne podejście do wszystkich zleceń pozwala nam zapewnić klientom najwyższy standard i stuprocentową precyzję wykonywanych prac. Oprócz obróbki CNC, która odbywa się z wykorzystaniem komputerowych systemów sterowania, oferujemy również realizację z użyciem konwencjonalnych metod. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem – z tego względu dokładamy wszelkich starań, by móc spełnić jego wymagania bez względu na charakter zlecenia. Profesjonalizm, wysoka jakość, elastyczność i terminowość to jedne z wielu korzyści, na które możesz liczyć, korzystając z usług naszego zakładu.

Toczenie CNC Wrocław – postaw na doświadczenie i profesjonalizm

Działamy jako część Zakładu Konstrukcyjno-Mechanicznego Palimet, który funkcjonuje na polskim rynku już prawie cztery dekady. Tak bogate doświadczenie w parze z zawodowymi umiejętnościami naszej kadry to połączenie, które pozwala nam zawsze świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz toczenia CNC, frezowania, szlifowania czy też elektrodrążenia – z nami masz pewność, że zyskujesz specjalistyczne wsparcie. Co więcej, poza obróbką i produkcją metalowych komponentów nasza oferta zawiera również usługę kontroli jakości z użyciem CMM, dzięki czemu możemy zadbać o dużą precyzję nawet najbardziej wymagających projektów.

Zapraszamy do współpracy!

 


 

Obróbka skrawaniem Wrocław — na czym polega CNC?

 

Toczenie i frezowanie CNC, które oferujemy we Wrocławiu, należą do metod obróbki przy użyciu maszyn sterowanych numerycznie. To oznacza, że podczas nadawania gotowym produktom pożądanego kształtu rola operatora jest ograniczona do minimum.

Maszyna CNC wykonuje pracę automatycznie na podstawie projektu stworzonego w programie komputerowym. Nie wymaga ręcznego sterowania podczas toczenia czy frezowania. To sprawia, że może działać w sposób maksymalnie precyzyjny, 

Ryzyko błędu operatora jest wyeliminowane, a każdy gotowy produkt ma parametry ściśle przewidziane przez projektanta. Masz również możliwość wykonania bardzo dużej liczby identycznych elementów. Obróbka CNC we Wrocławiu jest więc niezastąpiona, jeśli zajmujesz się produkcją wielkoseryjną. 

 

Zalety obróbki skrawaniem CNC — Wrocław

 

Co możesz zyskać, zlecając frezowanie lub toczenie CNC we Wrocławiu?

Przede wszystkim możesz:

  • - obniżyć koszty produkcji, ponieważ maszyna CNC pracuje w taki sposób, by generować jak najniższą liczbę odpadów i nie marnować materiału,
  • - zamówić wykonanie dużej liczbę identycznych elementów w krótkim czasie,
  • - zadbać o idealną precyzję podczas obróbki, bez ryzyka błędów i powstawania elementów, które trzeba przeznaczyć na straty,
  • - zamówić obróbkę różnych materiałów — metalu, stali, tworzyw sztucznych.

 

Obróbka skrawaniem CNC, którą możesz zlecić we Wrocławiu, daje Ci szansę na rozwijanie produkcji niemal dowolnych elementów. To usługa, z której korzystają przedstawiciele różnych branż — od przemysłu ciężkiego po reklamę.