Obróbka skrawaniem - Poznań

obróbka skrawaniem w poznaniu

Toczenie i frezowanie CNC — Poznań

Jeśli chcesz zlecić wykonanie metalowej części maszyny lub urządzenia bądź obróbkę elementów z tego materiału, wybierz Zakład Mechaniczny Gekert. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu zarówno usług produkcyjnych, jak i przetwórstwie. W ramach naszej oferty stawiamy przede wszystkim na obróbkę skrawaniem. Wyróżnia nas między innymi wysoce profesjonalnie podejście do każdego klienta, a także nacisk na rzetelność w wykonywaniu zleconych nam prac.

Zajmujemy się przede wszystkim toczeniem i frezowaniem CNC w Poznaniu. Oba typy obróbki mają szeroki zakres zastosowań i są zlecane przez firmy działające w różnych branżach — od przemysłu ciężkiego, po produkcję mebli czy części motoryzacyjnych. 

Jakie usługi świadczymy? Wśród propozycji dostępnych w ofercie Gekert można wymienić produkcję części do maszyn i urządzeń metodą obróbki skrawaniem z systemami CNC – odpowiedzialnymi za frezowanie, szlifowanie i toczenie CNC. Poznań należy do długiej listy miast, w których można zlecić nam wykonanie tego typu usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalistycznej obróbki ubytkowej, która jest realizowana przez profesjonalną kadrę z użyciem specjalistycznych narzędzi.

Obróbka skrawaniem Poznań – poznaj naszą ofertę

Oprócz obróbki z wykorzystaniem systemów CNC zapewniamy także przetwórstwo metalu z użyciem konwencjonalnych metod. W naszej ofercie można znaleźć wiele różnych usług związanych z produkcją i obróbką części metalowych – frezowanie CNC, toczenie CNC, szlifowanie czy też EDM (obróbkę elektroerozyjną; z ang. Electrical Discharge Machining). Wszystkie zadania są realizowane przez naszą wykwalifikowaną kadrę, która czerpie ze swojego bogatego doświadczenia i znajomości najbardziej efektywnych metod obróbki. Takie podejście przekłada się na możliwość zapewnienia najwyższej jakości – niezależnie od projektu.

Zapraszamy do współpracy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat specyfiki obróbki skrawaniem w Poznaniu, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

 


 

Obróbka skrawaniem w Poznaniu - usługi frezowania i toczenia CNC dla różnych branż

 

Obróbka skrawaniem — Poznań obejmuje szeroki zakres usług, które są niezastąpione w wielu branżach. Frezowanie czy toczenie CNC jest wykorzystywane zarówno podczas produkcji wielkoseryjnej, jak i do tworzenia pojedynczych elementów, na przykład matryc czy prototypów. 

Zamówienie frezowanie lub toczenia CNC w Poznaniu to świetny wybór dla przedsiębiorców działających w różnych sektorach. Jeśli produkujesz wyroby ze stali, metalu lub tworzyw sztucznych, obróbka skrawaniem daje Ci szansę na zoptymalizowanie tego procesu, obniżenie kosztów oraz zminimalizowanie strat materiału.

 

Zalety obróbki skrawaniem CNC — Poznań

 

Toczenie i frezowanie CNC to metody obróbki skrawaniem, które pozwalają na osiągnięcie wielu korzyści biznesowych. Zobacz, dlaczego warto się na nie zdecydować.

  • - Obróbka skrawaniem to możliwość tworzenia dużej liczby elementów o identycznych parametrach. To oznacza, że niezależnie od wielkości produkcji, każdy wyrób będzie miał dokładnie takie same właściwości. Możesz ograniczyć liczbę produktów przeznaczanych na straty.
  • - Toczenie i frezowanie CNC są znacznie szybsze niż te same procesy wykonywane ręcznie. Maszyna sterowana numerycznie ma nieporównywalną wydajność z urządzeniami obsługiwanymi bezpośrednio przez operatora.
  • - CNC oznacza bardzo wysoką precyzję obrabiania różnego typu materiałów. Zlecając toczenie lub frezowanie w Poznaniu, masz gwarancję, że otrzymasz wyroby w pełni zgodne z projektem, bez błędów i mankamentów. 

 

To sprawia, że obróbka skrawaniem CNC jest usługą, która przynosi wymierne korzyści wielu przedsiębiorcom. Jeśli chcesz ją zlecić, wybieraj firmy mogące poszczycić się dużym doświadczeniem i wykorzystujące do pracy nowoczesne zaplecze techniczne.