Części maszyn i urządzeń

części maszyn i urządzeń

Jedną ze specjalizacji Zakładu Mechanicznego Gekert jest produkcja maszyn i urządzeń, a właściwie ich części. Każdy wykonywany przez nas element powstaje z użyciem odpowiednich technik obróbki materiału, które są realizowane w ramach naszego rozbudowanego parku maszyn. Obróbka skrawaniem to podstawa naszej oferty, która pozwala nam zagwarantować maksymalną dokładność produkcji maszyn i urządzeń. Wykorzystujemy przede wszystkim sprzęty sterowane komputerowo pod kontrolą systemów CNC. Takie rozwiązanie sprawia, że jesteśmy w stanie efektywnie i ekonomicznie dostarczać części metalowe dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Produkcja maszyn i urządzeń: czym charakteryzują się skomputeryzowane metody obróbki metalu?

Części powstałe w ramach skomputeryzowanych procesów charakteryzują się przede wszystkim znacznie większą dokładnością wykonania niż w przypadku konwencjonalnych metod produkcji. Wdrożenie systemu CNC pozwala na wydajną produkcję powtarzalnych elementów bez niespodziewanych różnic pomiędzy poszczególnymi przedmiotami. Za przebieg procesu obróbki odpowiadają ściśle określone algorytmy, które precyzyjnie sterują ruchomymi elementami maszyn. Produkcja maszyn i urządzeń z użyciem skomputeryzowanych metod sterowania urządzeń to sposób na wytworzenie sporego nakładu identycznych części w krótkim odstępie czasowym, jak również zaoszczędzenie materiału, którego zużycie byłoby większe przy użyciu tradycyjnych metod. Warto również podkreślić wysoką dokładność wykonywanych części do maszyn i urządzeń. Taki rodzaj obróbki jest ponadto bardzo bezpieczny dla pracowników – za zdecydowaną większość procesu odpowiadają maszyny, a kadra ma minimalny kontakt z narzędziami czy obrabianymi przedmiotami.

Zalety precyzyjnej produkcji maszyn i urządzeń z systemami CNC

Skomputeryzowany system produkcji metalowych części pozwala nam bez problemu wykonać nawet najbardziej wymagające zlecenia. Bardzo wysoka precyzja to jeden z kluczowych atutów takich rozwiązań. Decydując się na wybór produkcji części do maszyn i urządzeń w naszym zakładzie, mają Państwo pewność otrzymania elementów w stu procentach zgodnych z podanymi wymiarami, jednocześnie odznaczających się bardzo wysoką jakością.

Części maszyn i urządzeń

 

 

części maszyn

Gekert – urządzenia wykorzystywane w procesie produkcji

Proces produkcji skomplikowanych części maszyn i urządzeń wymaga wykorzystania specjalistycznych rozwiązań. Odpowiednio dobrane sprzęty pozwalają nam na realizację złożonych zleceń z maksymalną precyzją. Skupiamy się przede wszystkim na stabilności oraz powtarzalności procesów – to cechy, które umożliwiają efektywne wykonanie projektów. Wśród urządzeń wykorzystywanych przez nasz zakład można wymienić rozwiązania takie jak:

  • frezarki Deckel, które umożliwiają efektywne wykonanie frezowania CNC. Maszyny niemieckiej firmy idealnie nadają się do produkowania i obrabiania materiałów o płaskiej powierzchni bez ingerencji pracowników;
  • frezarki Maho – jedna z czołowych serii obrabiarek marki Deckel, również wykorzystywana do frezowania CNC;
  • obrabiarki TOS – wszechstronne urządzenia czeskiego producenta umożliwiają wykonanie obróbki elementów o powierzchni zarówno płaskiej, jak i bryły obrotowej. Korzystamy z tokarek i frezarek tej marki.

 

Dlaczego produkcja maszyn i urządzeń z Gekert to dobry wybór?

Zakład Mechaniczny Gekert specjalizuje się w świadczeniu usług produkcji i obróbki elementów metodą skrawania. Wykorzystujemy zarówno systemy CNC, jak i konwencjonalne sposoby. Nasze wieloletnie doświadczenie w produkowaniu metalowych części w połączeniu z rozbudowanym parkiem maszyn umożliwia bezproblemowe przeprowadzenie wymagających zadań. Nasz personel łączy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, by zapewnić klientom najwyższy standard usług. Priorytetem zawsze jest dla nas zadowolenie naszych partnerów i stuprocentowa zgodność wykonanych elementów z zamówieniem. Dodatkowo zwracamy szczególną uwagę na terminowość, profesjonalne wsparcie i rzetelne wykonanie usług. Decydując się na współpracę z naszym zakładem mechanicznym, można mieć pewność otrzymania elementów wyprodukowanych z zachowaniem najwyższych standardów.

Zapraszamy do współpracy!
prdukcja maszyn i urządzeń gekert